بورس

صول و روش های سرمایه گذاری در بازار بورس

  • تحلیل بازار سرمایه(تحلیل تکنیکال ، فاندامنتال و MPT )
  • انتخاب و خرید سهام سود آور
  • مدیریت سرمایه
  • تشکیل سبد سهام
  • کنترل ریسک
  • روانشناسی معامله گران بازار
  • روانشناسی فردی در معامله گری
  • تحلیل آتی سکه و …

مشاوره آموزشی و ورود به بازار کار

واحد مشاوره آموزشگاه با بهره گیری از بهترین اساتید در زمینه مشاوره شغلی و تحصیلی و انتخاب مسیر درست در خدمت کارآموزان عزیز می باشد. جهت تعیین وقت قبلی با مسئول پذیرش هماهنگ بفرمایید.02634432220

گرافیک

فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته – کرل – ایلاستریتور – ایندیزاین – فلش – طراح گرافیک رایانه – و …

طراحی وب سایت

مهارت ساخت و راه اندازی صفحات وب استاتیک و داینامیک

زبان های برنامه نویسی تحت وب

طراحی وب سایت مقدماتی با وردپرس

طراحی وب سایت پیشرفته با وردپرس

اصول نگارش در سئو

مدیر فروشگاه اینترنتی

شبکه و امنیت

امروزه شبکه کردن کامپیوترها به یکی از نیازهای مهم شرکت ها و سازمانهای بزرگ و کوچک تبدیل شده است، در حال حاضر همه شرکت ها و سازمانها مجبورند برای امور جاری و اداری روزانه شان از کامپیوتر استفاده نمایند و هر شرکتی که بیش از یک کامپیوتر داشته باشد این نیاز را حتما خواهد داشت که اطلاعات مورد نیاز و مهم شرکت را بین این کامپیوترها به اشتراک بگذارد تا هر کاربری با هر کامپیوتری در محیط فعالیت اداری بتواند در اسرع وقت به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشد.

چون راه اندازی شبکه شروع این فرایند است و شرکتی که کامپیوترهای خود را به وسیله شبکه بهم متصل می نماید به مرور به خدمات دیگری نیز نیازمند خواهد شد. پس از راه اندازی شبکه این شرکت ها نیاز به متخصصی خواهند داشت که بتواند این شبکه را پشتیبانی نموده و در صورت بروز هر مشکلی در اسرع وقت آن را برطرف کند. که در واقع تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتر از عهده این مسئولیت برمی آید.

همین نیازی که شرکتها و سازمانهای مختلف در زمینه مدیریت و انجام بهینه فعالیت های خود دارند باعث شده رشته و مهارتهای مرتبط با شبکه بیشترین و بهترین بازار کار را در سال های اخیر داشته باشد.

درتکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری کسی است که توانایی شناخت مفاهیم اساسی Network و عملکرد Servers و Client و بررسی عملکرد OSI Model و بررسی عملکرد Physical Media و بررسی عملکرد Data Link Layer و بررسی عملکرد Data Transmission و بررسی عملکرد Network Layer و بررسی عملکرد Transport Layer و بررسی عملکرد Session Layer و شناخت TCP/IP Fundamentals را داشته باشد و IP Addressing و Subnetting و Supernetting و Accessing و بکارگیری TCP/IP Network و Remote Access Protocols و Networking Security و Fault Tolerance و Maintaining یک شبکه و انجام Troubleshooting یک شبکه را انجام دهد.

این دوره در برخی مراکز بعنوان Network+ ارائه می شود.

انیمیشن و میکس و مونتاژ

3DMAX مقدماتی و پیشرفته

ایجاد مدل های 3بعدی و متحرک سازی  و رندرینگ

PREMIERE

نرم افزار ویرایش ویدئویی ، میکس و مونتاژ

AFTEREFFECT

نرم افزاری قدرتمند جهت مونتاژ وطراحی جلوه های ویژه تلفیق و ترکیب تصاویر و صدا

MAYA

انیمیشن سازی فیلم و بازی های کامپیوتری

EDIUS

تدوین ،صداگذاری ،میکس و مونتاز

AUTHOR WARE

تولید کننده ی چند رسانه ای

ICDL

مدرک ICDL ،گواهینامه ی  بین المللی مهارت های پایه ی کامپیوتر می باشد . مدرک ICDL  سازمان فنی و حرفه ای  قابل ترجمه در دفاتر دارالترجمه رسمی دارای مهر وزارت امور خارجه می باشد و در سراسر جهان اعتبار بین المللی دارد.آموزشگاه کامپیوتر زُمَر که دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد ، سالهاست در زمینه ی آموزش دوره ی ICDL فعالیت داشته  و اخذ مدرک ICDL را در کوتاهترین زمان ممکن تضمین می نماید.

مبانی و آشنایی با کامپیوتر -سیستم عامل ویندوز 7- اینترنت  – excel- access- power point- word

طول دوره  130 ساعت آموزشی می باشد. کارآموزان پس از پایان 7 مهارت معرفی به آزمون شده و پس از موفقیت در آزمون کتبی و عملی  مدرک ICDL را دریافت می کنند .